Warunki pobytu

Dla Naszych przyszłych Mieszkańców, przygotowaliśmy 1-, 2- i 3-osobowe pokoje z łazienkami, o wysokim standardzie i funkcjonalności.

Każdy z nich jest przystosowany do pobytu osób starszych i niepełnosprawnych oraz posiada możliwość korzystania z telewizora, telefonu, radia, internetu i systemu przywoławczego. Pokoje są kompletnie urządzone, niemniej w razie potrzeby przewidujemy możliwość uzupełnienia istniejącego wyposażenia o własne elementy wystroju wnętrza. Codziennemu życiu towarzyskiemu sprzyjają funkcjonalne, ze smakiem urządzone przestrzenie wspólne. Wszechobecna zieleń, liczne kanapy i fotele oraz naturalne oświetlenie budują miłą atmosferę i nastrój tak ważny w relacjach międzyludzkich.

Nasi Mieszkańcy spędzają dużo czasu we własnym towarzystwie. Wspólnie oglądają telewizję, rozmawiają, czytają codzienną prasę, książki lub spacerują.
Chlubą Naszej Placówki jest nowocześnie wyposażona kuchnia. W niej to, przygotowujemy 5 posiłków dziennie, zdrowych i smacznych oraz zróżnicowanych dietetycznie. W Domu znajdują się także ogólnodostępna sala koncertowa, pełniąca funkcję kaplicy.
Posiadamy także salę rehabilitacji ruchowej i pokój do wspólnych zajęć terapeutycznych.

Budynek

Pokoje

Toaleta dla niepełnosprawnych

Jadalnia